Danışmanlık

Yöntem

Yolum psikolojik astroloji. Ruhun bütünlenmesine dönük çalışıyorum. Duruma göre bazen kişinin ruhsal yolculuğunu aydınlatan mitolojik hikayeleri, bazen de Sabian sembollerini çalışmama dahil ediyorum.

Seansın önemi burada devreye giriyor. Yüzyüze görüşmeden oluşan bir seans süreciyle çalıştıklarımı danışanlarıma aktarıyorum. Karşılıklı sohbet ediyoruz. Elimdeki verileri kişiye aktarırken bilgiler danışanın hayatının gerçekliğiyle de örneklenince anlamlanıyor. Seansı birlikte şekillendiriyoruz.

Seans

Seanslarım genellikle iki bölümden oluşuyor:

  1. Doğum Haritası Analizi
  2.  Öngörü

1. Doğum Haritası Analizi

Önden doğum tarihi (gün/ay/yıl), doğum saati (tam saat önemli) ve yerini (şehir) alarak kişinin doğum haritasını çıkarıyorum. Karakter analiziyle birlikte kişinin potansiyellerine, yeteneklerine, güçlü ve zorlandığı yanlarına, sıkışma yaşadığı ve geliştirme alanı olan noktalara eğilerek farkındalık getirme amacıyla hazırlığımı yapıyorum.

Potansiyellerimizin sağlıklı sınırlarını çizerek, öte yandan sınırlarımızı aşma alanlarına teşvik ederek bir süreç akıtıyorum.

2. Öngörü

Bu aşama gökyüzünün şu anki durumuna göre kişinin hali hazırda nasıl etkiler altında olduğunun haritası üstünden anlamlanmasını ifade ediyor.

Önümüzdeki senenin temalarını hem dış dünyanın olaysallığı hem iç dünyanın döngüleriyle çalışarak aktarıyorum. Haritada ne ön plana çıkıyorsa ona bakıyorum -benlik, duygular, ilişkiler, kimlik, kariyer, aile, eğitim veya çocukla ilgili olabilir. Bu dönemi kişi nasıl daha kendinin farkında yaşayabilir, algılayabilir, gelişerek hayatına devam edebilir, buna odaklanıyorum.

Katmanlı, çok yönlü ve farklı metodolojileri kullanarak zamanın teması ve ruhunu ana getiriyorum.

Danışan bir konu veya soru ekseninde geliyorsa (aile, iş, ilişki, kişisel gelişim, eğitim vs.) bunları önden alarak çalışmayı şekillendirebiliyorum.

Süre

Randevulaştığımız gün ve saatte karşılıklı biraraya geldiğimiz seans alanımda yaklaşık 2 saat geçiriyoruz. İlk defa alınan seanslar takip seanslarına göre daha uzun sürebiliyor.

Yer

Zoom üzerinden görüntülü görüşüyoruz.

Kayıt

İsteğe göre seansta ses kaydı alıp daha sonra mail ile yolluyorum. Kayıt tercih etmeyenlere yazılı not almalarını öneriyorum. İleride geriye dönüp bakmak, hatırlamak yardımcı oluyor. Seans sonunda danışanın doğum haritasını dijital ortamda paylaşıyorum.

Randevu

Lütfen uranesinfo@gmail.com’a mail atın.